Denne administrasjonsavgiften sikrer oppfølging av kjøpet til riktig florist. Den inkluderer godkjenning fra floristen og eventuelle påminnelser til floristen for å godkjenne bestillingen. Avgiften dekker også kundestøtte for blomsterkjøp.
Takk for at du var en så fantastisk venn for mine foreldre Peter og Rona.
Jeg er deg evig takknemlig for at du ga meg muligheten, eventyret og en utvidet familie som 10 åring.
Din menneskelige intelligens og humor vil alltid være med meg.
Et langt og begivenhetsrikt liv er over. Tor var med å prege norsk og internasjonal seilflysport i en årrekke. Han var både forbilde og mentor. Jeg er takknemlig for at jeg fikk lære han å kjenne og for det gode samarbeidet vi hadde. Tor vil bli minnet med dyp respekt og takknemlighet for det arbeidet han gjorde for seilflysporten og den hedersmannen han var.
For miljøet rundt luftsport var Tor både mentor og forbilde, og behøvde aldri heve stemmen for å bli hørt. Mange av oss ungdommer fikk en en god start på voksenlivet, uansett senere yrkesvalg, med Tor som forbilde.
Han deltok i verdensmesterskap i Tyskland, Argentina, USA og England, og satte flere rekorder i distanseflyging med seilfly. Det kan virke hasardiøst å dra ut på turer på flere hundre kilometer i fly uten motor. Da må man finne oppdrift skapt av sol og vind for å ta seg videre, men nettopp dette var utfordringer Tor likte.
Takk for mange gode barndomsminner på Vakås og på Reistad, og takk for at du ikke stengte døren for oss ungdommer som kom og tømte kjøleskapet deres etter endt skoledag. Det ble mange "Dagobert" sandwiches rundt kjøkkenbordet på Reistad.
I will always remember Tor as a strong yet gentle soul. He gave so much of his time and energy to the worldwide gliding community. He was greatly admired and respected. Both of my parents (Becky and Bill) cherished his friendship; as did me and my sisters. Tor left this world a "better place". I feel fortunate to have known him.